Wymiana lub zwrot

WYMIANA

POBIERZ FORMULARZ

 

Konsument ma prawo do wymiany produktu w ciągu kolejnych 30 dni od daty odebrania przesyłki.

Za konsumenta uważa się osobę fizyczną, która nabyła towar na własny użytek, tzn. podczas składania zamówienia podała swoje prywatne dane. Wybranie dodatkowo innego adresu do wysyłki (np. do pracy) niż dane zamawiającego jest dozwolone i nie wpływa na prawa konsumenta.

W pierwszej kolejności należy, w ciągu kolejnych 30 dni od daty odebrania przesyłki, złożyć oświadczenie o chęci wymiany, dołączając podpisane oświadczenie do odsyłanego produktu lub przed odesłaniem produktu poprzez formularz kontaktowy lub e-mailem.

Produkt należy odesłać nie później niż w ciągu kolejnych 14 dni na adres biura obsługi:

MondoMen
ul. Toruńska 6/3
86-300 Grudziądz

Koszty zwrotu towaru ponosi Klient.

W przypadku konieczności wysyłki poza Polskę, oraz w przypadku drugiej lub kolejnej wymiany, obowiązuje opłata zgodna z cennikiem dostaw.

Warunkiem realizacji wymiany jest dostępność produktu w magazynie w chwili otrzymania zwrotu.

ZWROT

POBIERZ FORMULARZ

 

Konsument ma prawo do rezygnacji z zakupu, bez konieczności podania przyczyny, w ciągu kolejnych 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Za konsumenta uważa się osobę fizyczną, która nabyła towar na własny użytek, tzn. podczas składania zamówienia podała swoje prywatne dane. Wybranie dodatkowo innego adresu do wysyłki niż dane zamawiającego (np. adres do pracy) jest dozwolone i nie wpływa na prawa konsumenta.

W pierwszej kolejności należy, w ciągu kolejnych 14 dni od daty odebrania przesyłki, złożyć oświadczenie o zwrocie, dołączając podpisane oświadczenie do odsyłanego produktu lub przed odesłaniem produktu poprzez formularz kontaktowy lub e-mailem.

Produkt należy odesłać nie później niż w ciągu kolejnych 14 dni na adres magazynu:

MondoMen

ul. Toruńska 6/3
86-300 Grudziądz

Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem.

Sklep zwraca Konsumentowi pełną wartość towaru (z wyłączeniem ewentualnego odszkodowania za zmniejszenie wartości, o którym mowa na dole) oraz poniesiony koszt dostarczenia towaru od sklepu do Konsumenta, w kwocie najtańszego sposobu dostawy dostępnego w ofercie sklepu w dniu złożenia zamówienia.

Zwrot płatności następuje najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, chyba że do tego czasu sklep nie otrzymał zwrcanego towaru lub dowodu jego nadania.

Zwrot następuje przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, chyba że Klient wyrazi zgodę na inny sposób zwrotu.

Koszty zwrotu towaru ponosi Klient.

Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl